16 czerwca, 2024
  • 16 czerwca, 2024

Klimatyzacja Toshiba – sprawdzone rozwiązania

By on 21 października, 2019 0 644 Views

Toshiba, jako jeden z wiodących producentów klimatyzatorów na rynku, oferuje kompleksowe oraz sprawdzone rozwiązania w zakresie systemów klimatyzacji. Dzięki niezwykle szerokiemu wyborowi urządzeń oraz proponowanych funkcji pozwala na optymalny dobór systemu do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Klimatyzatory Toshiba dla domu

Instalacja klimatyzacji w obiekcie w dużym stopniu poprawia komfort użytkowania przestrzeni. Wśród systemów klimatyzacji wyróżnia się jej dwa rodzaje: split oraz multi-split. Klimatyzacja split posiada jeden klimatyzator wewnętrzny oraz jeden agregat zewnętrzny. Z kolei klimatyzacja typu multi-split cechuje się posiadaniem kilku jednostek wewnętrznych, które zintegrowane są z agregatem zewnętrznym. Rozwiązania te pozwalają na odpowiednie dopasowanie układu chłodzenia do potrzeb konkretnego obiektu. Liczba jednostek wewnętrznym w głównym stopniu decyduje bowiem o zapewnieniu odpowiednich warunków klimatycznych w jego przestrzeni.

Marka Toshiba oferuje szeroki wybór klimatyzatorów, które sprostają wymaganiom najbardziej wymagających użytkowników. Wśród nich znajdziemy systemy, które doskonale sprawdzą się w lokalach mieszkalnych. Toshiba dysponuje jednostkami zewnętrznymi, które w systemie multi-split umożliwiają podłączenie od 1 do 5 jednostek wewnętrznych, co pozwala na odpowiedni dobór urządzeń do każdego mieszkania. Wśród dostępnych modeli znajdziemy klimatyzator MIRAI, stanowiące komfortowe rozwiązanie dla przestrzeni mieszkalnych. Oprócz powszechnie stosowanego czynnika chłodniczego R410A, urządzenie to wykorzystuje także czynnik chłodniczy R32, przez co ma niewielki wpływ na środowisko naturalne.

Klimatyzatory Toshiba dla biura

Jedną z propozycji firmy Toshiba są także klimatyzatory serii SHORAI, które doskonale sprawdzą się nie tylko w lokalach mieszkalnych, ale także w obiektach biurowych. SHORAI to jedne z najbardziej kompaktowych klimatyzatorów w swojej klasie. Dostępne są w dwóch powszechnie stosowanych wersjach, a więc split oraz multi-split. Ich główną zaletą jest zastosowanie w urządzeniach zaawansowanych technologii oraz nowoczesny design. W ten sposób seria SHORAI znajdzie zastosowanie w niemal każdej przestrzeni.

Urządzenie wyposażone zostało w system Inteligentnego Przepływu Powietrza oraz cechuje się niskim poziomem hałasu, co wpływa na komfort użytkowania urządzenia także nocą. Producent zadbał również o kwestie ekologiczne dotyczące eksploatacji klimatyzatora, dzięki zastosowaniu czynnika chłodniczego R32.

Sprawdzone rozwiązania klimatyzatorów Toshiba

Toshiba oferuje klimatyzatory wyposażone w szereg zaawansowanych funkcji, a proponowane przez nie rozwiązania wychodzą naprzeciw najbardziej wymagającym użytkownikom. Model DAISEIKAI 9 stanowi serię najwyższej klasy urządzeń, posiadających nie tylko typowe dla marki Toshiba funkcje Hi Power lub Eco, ale także funkcję anty-frost czy kontrolę powietrza 3D. Dodatkowym udogodnieniem jest wyposażenie urządzenia w sterownik, który pozwala na indywidualne zaprogramowanie pracy klimatyzatora na okres siedmiu dni.

Klimatyzatory Toshiba wyposażone zostały w specjalne filtry, które wpływają nie tylko na odpowiednie dopasowanie temperatury powietrza do potrzeb użytkownika, ale także gwarantują emisję wysokiej jakości czystego powietrza. Skutecznie oczyszczają powietrze z drobnoustrojów, kurzu, roztoczy oraz innych pyłów zawieszonych, a także redukują nieprzyjemne zapachy. Wśród bardziej zaawansowanych technologicznie klimatyzatorów znajdziemy wbudowane systemy filtracji wykorzystujące jonizator plazmowy. Absorbuje on dym oraz wszelkie niepożądane zapachy z powietrza w przestrzeni obiektu.

Sprawdzonym rozwiązaniem staje się także wyposażenie urządzeń w tryb samooczyszczania, dzięki któremu wilgoć pojawiająca się w jednostce wewnętrznej urządzenia skutecznie redukowana jest do minimum. W ten sposób otrzymujemy gwarancję najczystszego powietrza oraz długotrwałej wydajności systemu.

Marka Toshiba oferuje szereg kompleksowych i sprawdzonych rozwiązań w zakresie systemów klimatyzacji. Pozwala to na idealne dopasowanie urządzenia oraz jego funkcji do indywidualnych potrzeb użytkownika, zapewniając jednocześnie najwyższą jakość użytkowania oraz długotrwałą wydajność.

Źródło: Clima Polska – klimatyzatory Warszawa, klimatyzatory Toshiba

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *