20 kwietnia, 2024
  • 20 kwietnia, 2024
  • Home
  • Life Style
  • Organizujesz wydarzenie integracyjne? Pomyśl o strzelnicy!
strzelnica-warszawa

Organizujesz wydarzenie integracyjne? Pomyśl o strzelnicy!

By on 25 stycznia, 2023 0 244 Views

Praca zdalna cieszy się coraz większą popularnością, jednak z tym faktem wiążą się pewne problemy, do których zaliczyć można słabsze relacje pomiędzy pracownikami. Impreza integracyjna na strzelnicy jest świetnym pomysłem nie tylko na znakomitą zabawę, ale i na stworzenie trwałych i zmotywowanych zespołów.

Impreza integracyjna – za co zwrócić uwagę?

Zanim przystąpi się do organizowania na strzelnicy imprezy integracyjnej, warto zastanowić się nad celem, który chce się osiągnąć. Czy spotkanie ma zintegrować zaproszonych w luźnym klimacie, czy może ma być połączone ze zdobywaniem konkretnych umiejętności? Zazwyczaj najlepiej celować jest w złoty środek, ale zależy to już w zasadzie od indywidualnych preferencji.

Impreza integracyjna na strzelnicy pozwoli przede wszystkim na ćwiczenie koncentracji i precyzji. Często osoby, które strzelają z broni po raz pierwszy, są zdziwione, że jest to istotnie trudniejsze, niż przedstawiane jest to w filmach akcji, najlepiej w ruchomy cel podczas jazdy z pełną prędkością. Między innymi z tego powodu strzelectwo świetnie sprawdzi się jako odskocznia od codziennej rutyny, ale także jako przećwiczenie umiejętności analitycznego myślenia, czy precyzji i koncentracji w warunkach potencjalnie podwyższonego stresu.

Strzelnica imprezy integracyjne – jaką strzelnicę wybrać?

Organizacja na strzelnicy imprezy integracyjnej pozwala na osiągnięcie wielu pozytywnych efektów. Przede wszystkim pozwoli na spędzenie czasu na nietypowej aktywności i przećwiczenie umiejętności, które mogą przydać się w życiu prywatnym czy zawodowym. Co więcej, umożliwi przeżycie czegoś odbiegającego od codziennej rutyny. Warto jednak zaznaczyć, że nie każda strzelnica będzie świetnym rozwiązaniem na większą imprezę integracyjną. Szczególnie tyczy się to mniejszych obiektów, które z racji swojej wielkości po prostu nie będą w stanie przyjąć jednocześnie zbyt wielu uczestników zabawy. Ponadto często ich arsenał jest dość ograniczony i nie posiadają aż tylu osi strzeleckich. Ponadto na całkowicie krytej strzelnicy, w czasie imprezy integracyjnej nie będzie można zorganizować aż tak ciekawych zawodów.

W związku z powyższym, wartą rozważenia alternatywą i prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem okaże się wybór strzelnicy odkrytej o większej powierzchni, która ponadto oferuje możliwość strzelania do różnych celów, najlepiej z różnego dystansu. Warto także zwrócić uwagę na oferowany arsenał oraz doświadczenie w organizowaniu przedsięwzięć tego rodzaju. Warto także zaznaczyć, że organizacja imprezy integracyjnej na strzelnicy nie wiąże się z przesadnie sporym budżetem.

Jednym słowem, strzelnica, ze względu na swoje liczne zalety jest znakomitym miejscem, w którym zorganizować można integrację i to nie tylko pracowników płci męskiej.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *